fotograf ślubny gliwice
Fotografia

Fotografia Ślubna Gliwice

W świecie fotografii ślubnej panuje przekonanie, że każdy może zostać fotografem. Warto jednak dodać, że bardzo mało osób potrafi utrzymać się z fotografowania ślubów. Pytanie brzmi czy fotografia ślubna jest dobra dla wszystkich?

fotograf ślubny gliwice

Obecnie sprzęt do fotografii nie jest już tak drogi. Aparaty lustrzane, które można zaliczyć do segmentu „dla początkujących profesjonalistów” to koszt w granicach 5 000 złotych. Na początku warto bawić się fotografią, fotografuj zachody słońca, przyrodę lub ulice. Dzięki temu zdobędziesz umiejętności oraz doświadczenie w jaki sposób ustawiać kadr, jak dobierać światło. Gdy opanujesz początki warto pomyśleć o pierwszych sesjach narzeczeńskich, tutaj można wykorzystać znajomych lub rodzinę – zyskujemy tanim kosztem portfolio.

Ile można zarobić na byciu fotografem?

Tutaj wszystko zależy od miejsca świadczenia usług, naszego talentu oraz grupy klientów, która korzysta z naszych usług. Można założyć, że średnio fotograf o ugruntowanej pozycji w miejscowości Gliwice może zarobić 10 000 zł miesięcznie na rękę. Jenak najlepsi w kraju zarabiają nawet 30 000 – 40 000 tysięcy złotych.

Fotograf ślubny w małej miejscowości Gliwice

Przykładem renomowanego fotografa, który osiągną wiele nagród jest Marcin Urbanowicz. Wygrał on wiele prestiżowych konkursów fotograficznych w europie i na świecie. Zdjęcia Marcina można było oglądać w dużych europejskich miastach jak Paryż, Amsterdam. Obecnie Marcin oferuje sesje fotograficzne na trenie śląska ze szczególnym uwzględnieniem miejscowości takich jak Gliwice, Bytom czy Rybnik. Fotograf ślubny Gliwice? Najlepszych wybór może być tylko jeden Marcin Urbanowicz.

Fotograf ślubny to nie tylko zdjęcia w kościele

Warto podczas tworzenia własnej oferty wziąć pod uwagę sesje plenerowe, narzeczeńskie oraz przyjęcia ślubnego. Jako dodatkową usługę wielu fotografów pomaga w utworzeniu fotoksiążki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *