Ogólnopolskie Centrum Medyczne – Praca

pracuj w centrum medycznymOgólnopolskie Centrum Medyczne nawiąże współprace z osobami mającymi predyspozycje do zatrudnienia na następujących stanowiskach: przedstawiciela handlowego, do obowiązków zatrudnionego należy sprzedaż pakietów medycznych kompleksowe doradztwo, oraz spotkania handlowe, które są wcześniej umawiane przez dział Call Center, prezentowanie oferowanych usług, negocjowanie kontraktów, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem.

praca w centrum medycznym

Ogólnopolskie Centrum Medyczne swoim pracownikom oferuje po przepracowaniu dwutygodniowego okresu próbnego stałą umowę o pracę. Gwarantowana jest także prywatna opieka medyczna, oraz szkolenia zawodowe, telefon i laptop. Oczekiwania firmy to przede wszystkim umiejętność pracy w zespole, na tym stanowisku możliwe są częste wyjazdy służbowe dlatego też powinna to być osoba dyspozycyjna. Dużym plusem dla kandydata będzie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta i oczywiście kultura osobista, przyjazne nastawienie do ludzi co w częstych kontaktach z klientami jest bardzo ważne.

Pielęgniarki chcące podjąć pracę w nowoczesnej placówce medycznej w Warszawie i na terenie całej Polski. Zadaniem pań pielęgniarek jest udział w organizowanych spotkaniach edukacyjnych, które promują Centrum, a przy tym wspieranie zespołu sprzedażowego. Do obowiązków pielęgniarek należy wykonywanie badań w domu pacjentów. Praca stwarza możliwości doskonalenia się w tym zawodzie np. zdobycie wiedzy w edukowaniu seniorów w kwestiach zdrowego trybu życia, komunikacji z pacjentem czy opiece pielęgniarskiej.

Warunkiem przyjęcia jest posiadanie prawa do wykonywania zawodu, najlepiej jeśli będą to osoby w wieku od 24 do 35 lat. Tu również brana jest pod uwagę dyspozycyjność, ponieważ przewidziane są wyjazdy służbowe z Zespołem Sprzedażowym Ogólnopolskiego Centrum Medycznego. Praca w OCM trwa od poniedziałku do piątku.

Pracownika Biura Obsługi Klienta, jego zadaniem jest obsługiwanie linii telefonicznej przychodzącej, pilnowanie korespondencji, umawianie na wizyty pacjentów Centrum – archiwizacja dokumentów. Firma zapewnia o przyjaznej atmosferze w pracy w młodym zespole oraz atrakcyjne warunki finansowe i pakiet szkoleń przez doświadczonych trenerów.

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku powinny móc wykazać się wiedzą w zakresie wykorzystania pakietu Office. Ogólnopolskie Centrum Medyczne stawia na tych którzy posiadają prawdziwą motywację i chęć do pracy oraz potrafią nawiązać relacje interpersonalne i negocjacyjne.

Trener Sprzedaży na którym leży odpowiedzialność za szkolenie oraz coaching telefonicznych służb sprzedaży oraz opracowywanie materiałów szkoleniowych i współtworzenie standardów sprzedaży i obsługi klienta. Ogólnopolskie Centrum Medyczne ma do zaoferowania pracownikowi narzędzia pracy, dużą swobodę w podejmowaniu działań, możliwość rozwijania swoich predyspozycji zawodowych propozycja pracy w dobrej i motywującej atmosferze. Przed kandydatami są stawiane wymagania posiadania wykształcenia wyższego oraz doświadczenia w pracy trenera w resorcie sprzedaży i obsługi klienta, mile widziana dobra organizacja pracy, a przede wszystkim doskonałej znajomości technik negocjacji, sprzedaży i standardów obsługi klienta. Należy też uwzględnić częste wyjazdy służbowe. OCM to placówka z wyrobioną dobrą pozycją na rynku ciesząca się zaufaniem pacjentów. Firma wciąż rozrasta się i potrzebuje młodej fachowej i nastawionej na rozwój kadry.

4 - opinie na temat “Ogólnopolskie Centrum Medyczne – Praca

  1. Po przebytej ciężkiej chorobie wymagam stałej opieki lekarskiej, postanowiliśmy z mężem wykupić abonament w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. Nie sądzę abym była obecnie w tak dobrej formie gdybym nie podjęła tam leczenia. Mam za to ogromną wdzięczność dla fizykoterapeuty, który tak troskliwie się mną zajął.

  2. Kłopoty ze zdrowiem wymogły na mnie szukanie innego sposobu leczenia jak korzystanie z usług w ramach NFZ. Gdym czekał na ich leczenie pewnie moje dolegliwości jeszcze bardziej by się nasiliły i uniemożliwiły mi normalne funkcjonowanie. Od kiedy wykupiłem abonament w OCM mam możliwość leczenia na bardzo wysokim poziomie, jestem po stałą opieką mojego lekarza, który zaordynował mi bardzo skuteczne leczenie. Czuję się bezpieczniej mam dostęp do stałych badań kontrolnych i mogę je na bieżąco konsultować.

  3. Mogę powiedzieć tylko tyle, że odkąd wykupuję co miesiąc abonament w Ogólnopolskim Centrum Medycznym moje życie jest znacznie spokojniejsze. Mam poczucie że jestem pod stałą opieką specjalisty i bez kłopotu mogę się częściej badać. W ten sposób wiem czy wszystko jest w porządku z moim zdrowiem i mam komfort psychiczny w tej kwestii. Mają przystępne ceny abonamentów, zależą od zakresu usług jakie są danej osobie potrzebne.

  4. Mam wykupiony w Ogólnopolskie Centrum Medyczne abonament na rok, opinie jak na razie bardzo dobre. Lekarze chwalą panel badań przesiewowych od razu trafiłem pod oko kardiologa – poza tym polecam placówkę na Nowowiejskiej 10 -przychodnia dla Pracowników Wojska –

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *