pracuj w centrum medycznym
Pracuje

Ogólnopolskie Centrum Medyczne – Praca

Ogólnopolskie Centrum Medyczne nawiąże współprace z osobami mającymi predyspozycje do zatrudnienia na następujących stanowiskach: przedstawiciela handlowego, do obowiązków zatrudnionego należy sprzedaż pakietów medycznych kompleksowe doradztwo, oraz spotkania handlowe, które są wcześniej umawiane przez dział Call Center, prezentowanie oferowanych usług, negocjowanie kontraktów, nawiązywanie długotrwałych relacji z klientem.

praca w centrum medycznym

Ogólnopolskie Centrum Medyczne swoim pracownikom oferuje po przepracowaniu dwutygodniowego okresu próbnego stałą umowę o pracę. Gwarantowana jest także prywatna opieka medyczna, oraz szkolenia zawodowe, telefon i laptop. Oczekiwania firmy to przede wszystkim umiejętność pracy w zespole, na tym stanowisku możliwe są częste wyjazdy służbowe dlatego też powinna to być osoba dyspozycyjna. Dużym plusem dla kandydata będzie doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta i oczywiście kultura osobista, przyjazne nastawienie do ludzi co w częstych kontaktach z klientami jest bardzo ważne.

Pielęgniarki chcące podjąć pracę w nowoczesnej placówce medycznej w Warszawie i na terenie całej Polski. Zadaniem pań pielęgniarek jest udział w organizowanych spotkaniach edukacyjnych, które promują Centrum, a przy tym wspieranie zespołu sprzedażowego. Do obowiązków pielęgniarek należy wykonywanie badań w domu pacjentów. Praca stwarza możliwości doskonalenia się w tym zawodzie np. zdobycie wiedzy w edukowaniu seniorów w kwestiach zdrowego trybu życia, komunikacji z pacjentem czy opiece pielęgniarskiej.

Warunkiem przyjęcia jest posiadanie prawa do wykonywania zawodu, najlepiej jeśli będą to osoby w wieku od 24 do 35 lat. Tu również brana jest pod uwagę dyspozycyjność, ponieważ przewidziane są wyjazdy służbowe z Zespołem Sprzedażowym Ogólnopolskiego Centrum Medycznego. Praca w OCM trwa od poniedziałku do piątku.

Pracownika Biura Obsługi Klienta, jego zadaniem jest obsługiwanie linii telefonicznej przychodzącej, pilnowanie korespondencji, umawianie na wizyty pacjentów Centrum – archiwizacja dokumentów. Firma zapewnia o przyjaznej atmosferze w pracy w młodym zespole oraz atrakcyjne warunki finansowe i pakiet szkoleń przez doświadczonych trenerów.

Osoby zainteresowane pracą na tym stanowisku powinny móc wykazać się wiedzą w zakresie wykorzystania pakietu Office. Ogólnopolskie Centrum Medyczne stawia na tych którzy posiadają prawdziwą motywację i chęć do pracy oraz potrafią nawiązać relacje interpersonalne i negocjacyjne.

Trener Sprzedaży na którym leży odpowiedzialność za szkolenie oraz coaching telefonicznych służb sprzedaży oraz opracowywanie materiałów szkoleniowych i współtworzenie standardów sprzedaży i obsługi klienta. Ogólnopolskie Centrum Medyczne ma do zaoferowania pracownikowi narzędzia pracy, dużą swobodę w podejmowaniu działań, możliwość rozwijania swoich predyspozycji zawodowych propozycja pracy w dobrej i motywującej atmosferze. Przed kandydatami są stawiane wymagania posiadania wykształcenia wyższego oraz doświadczenia w pracy trenera w resorcie sprzedaży i obsługi klienta, mile widziana dobra organizacja pracy, a przede wszystkim doskonałej znajomości technik negocjacji, sprzedaży i standardów obsługi klienta. Należy też uwzględnić częste wyjazdy służbowe. OCM to placówka z wyrobioną dobrą pozycją na rynku ciesząca się zaufaniem pacjentów. Firma wciąż rozrasta się i potrzebuje młodej fachowej i nastawionej na rozwój kadry.

4 Comments

  1. Po przebytej ciężkiej chorobie wymagam stałej opieki lekarskiej, postanowiliśmy z mężem wykupić abonament w Ogólnopolskim Centrum Medycznym. Nie sądzę abym była obecnie w tak dobrej formie gdybym nie podjęła tam leczenia. Mam za to ogromną wdzięczność dla fizykoterapeuty, który tak troskliwie się mną zajął.

  2. Andrzej says:

    Kłopoty ze zdrowiem wymogły na mnie szukanie innego sposobu leczenia jak korzystanie z usług w ramach NFZ. Gdym czekał na ich leczenie pewnie moje dolegliwości jeszcze bardziej by się nasiliły i uniemożliwiły mi normalne funkcjonowanie. Od kiedy wykupiłem abonament w OCM mam możliwość leczenia na bardzo wysokim poziomie, jestem po stałą opieką mojego lekarza, który zaordynował mi bardzo skuteczne leczenie. Czuję się bezpieczniej mam dostęp do stałych badań kontrolnych i mogę je na bieżąco konsultować.

  3. Tadeusz says:

    Mogę powiedzieć tylko tyle, że odkąd wykupuję co miesiąc abonament w Ogólnopolskim Centrum Medycznym moje życie jest znacznie spokojniejsze. Mam poczucie że jestem pod stałą opieką specjalisty i bez kłopotu mogę się częściej badać. W ten sposób wiem czy wszystko jest w porządku z moim zdrowiem i mam komfort psychiczny w tej kwestii. Mają przystępne ceny abonamentów, zależą od zakresu usług jakie są danej osobie potrzebne.

  4. Grzegorz67 says:

    Mam wykupiony w Ogólnopolskie Centrum Medyczne abonament na rok, opinie jak na razie bardzo dobre. Lekarze chwalą panel badań przesiewowych od razu trafiłem pod oko kardiologa – poza tym polecam placówkę na Nowowiejskiej 10 -przychodnia dla Pracowników Wojska –

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *