Stomatolodzy

Citident czyli dobry stomatolog na Woli

Klinika stomatologiczna CitiDent swoją działalność rozpoczęła w 2003 roku i szybko zyskała pozytywną opinię wśród pacjentów, którzy CitiDent obdarzają swoim zaufaniem. Przez cały okres dokładano wszelkich starań aby podwyższać poziom wykonywanych usług. Zwiększono też ilość oferowanych usług pozwala to pacjentom na leczenie każdego schorzenia w obrębie jamy ustnej. Z usług kliniki CitiDent korzystają pacjenci z zagranicy oraz ze świata show biznesu. Klinika z myślą o wygodzie pacjentów nawiązała współpracę z wieloma specjalistami z różnych dziedzin stomatologii pozwala to na szerszą ofertę usług z zakresu:

  • Implantologii, chirurgii stomatologicznej,
  • ortodoncji, endodoncji, protetyki
  • stomatologii zachowawczej oraz profilaktyki jamy ustnej
  • stomatologii estetycznej, periodontologii, rentgenodiagnostyki

Pacjenci CitiDent – stomatolog Wola mają do dyspozycji cztery specjalistyczne gabinety wyposażone w wysokiej klasy sprzęt gwarantujący nie tylko jakość usługi ale także bezpieczeństwo i komfort pacjentów. W klinice pacjenci mają też dostęp do gabinetu rentgenowskiego, tomografii komputerowej i pantomogramu.

Citi Dent swoje usługi oferuje również pacjentom, którzy chcą skorzystać z leczenia bezpłatnego w oparciu o NFZ. Dotyczy to między innymi stomatologii dziecięcej oraz ortodoncji i chirurgii dla najmłodszych pacjentów. Z myślą o małych pacjentach stworzono specjalny kącik zabaw. Klinika posiada doskonale wyszkoloną kadrę specjalistów z wieloletnim doświadczeniem w zawodzie. CitiDent zapewnia pacjentom leczenie na wysokim poziomie oraz szybki dostęp do lekarzy.

Może Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *