Uroda

Dermapen to nowoczesne urządzenie medyczne

Dermapen to nowoczesne urządzenie medyczne, mające za zadanie odmładzać i leczyć skórę całego ciała – twarzy, szyi, dekoltu, brzucha, pośladków, dłoni. Wykorzystuje się go również w leczeniu problemu łysienia, pobudzając procesy regeneracyjne. Stosowany w przypadku skóry wiotkiej znacznie zwiększa produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za jej ujędrnienie.

dremapen

Dermapen to niewielkie urządzenie dzięki temu możliwe jest dotarcie nawet do trudno dostępnych miejsc. Na tle innych podobnych urządzeń, wyróżnia się automatycznym nakłuwaniem skóry i kontrolą głębokości, co pozwala na lepsze przenikanie aktywnych substancji ze stosowanych preparatów. W przypadku dermapenu ból oraz dyskomfort został zmniejszony do minimum. Wśród niewątpliwych zalet wymienić należy także szybką rekonwalescencję (już następnego dnia powrócić można do codziennych aktywności), a także całkowite bezpieczeństwo i sterylność zabiegu.

Wskazania

Zabieg polecany jest osobom zmagającym się z problemem cellulitu, blizn potrądzikowych i pooparzeniowych, łysienia, rozstępów. Pozwala na usunięcie niechcianego tatuażu, zmniejszenie porów oraz pogrubienia zbyt wiotkiej i cienkiej skóry. Zabieg dedykowany jest przede wszystkim wszystkim chcącym odmłodzić skórę, pozbyć się zmarszczek na twarzy, szyi, dekolcie, dłoniach i zniwelować nieestetyczne przebarwienia dodające lat. Dermapen stosuje się również w celu usunięcia nadmiaru skóry na powiekach.

Jak często wykonywać zabieg?

W zależności od kondycji skóry zaleca się wykonanie serii 3 – 5 zabiegów wykonanych w kilkutygodniowych odstępach (mniej więcej 2 – 4 tygodniach). Warto pamiętać, aby 2 miesiące po zabiegu unikać nadmiernej ekspozycji na słońce i koniecznie używać kremu z wysokim filtrem.

Przeciwwskazania

Zabieg nie powinien być stosowany przez kobiety w ciąży i okresie karmienia piersią. Bezwzględnie zrezygnować muszą z niego chorzy na nowotwory, niewyrównaną cukrzycę, aktywne stany zapalne i procesy ropne, oraz osoby przyjmujące leki obniżające krzepliwość krwi a także zmagające się z problemem alergii na którykolwiek składnik wykorzystywany w trakcie zabiegu.

Może Cię zainteresuje...

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *